Відмова від товару, повернення та обмін товару
Шановні покупці!
Ми дуже раді, що саме Ви є нашими постійними клієнтами і купуєте товар в інтернет-магазині "Секрети Сну". Дуже хочеться, щоб Ви завжди залишалися задоволені нашою продукцією і обслуговуванням. Тому, щоб уникнути неприємних ситуацій, звертаємо Вашу увагу на деякі моменти, які потрібно врахувати при виборі товару:

• при отриманні товару кур'єрською службою доставки у Вас є можливість перевірити замовлений товар, уважно оглянути упаковку, відповідність зазначених розмірів, комплектації і якості. Перевірка проводиться в присутності співробітника компанії, який видав товар (кур'єра).

• Згідно з п. 21 Рекомендацій з продажу товарів за зразками продавець зобов'язаний забезпечити покупців наочною і доступною інформацією про асортимент та ціни на товари, що пропонуються для продажу, їх споживчі властивості, перелік послуг, тарифи на них.

• в разі, якщо Вам доставили товар, який Ви замовили, товар не має недоліків і просто Вам не підійшов за формою, кольором, габаритами, фасоном, розмірам (згідно із законодавством обмін і повернення не провадиться), проте, ми завжди йдемо на зустріч клієнту , і ви можете його повернути або обміняти, якщо упаковка товару не пошкоджена, але зобов'язані сплатити транспортні витрати в сумі 80 грн. Якщо доставка товару для Вас проводилася БЕЗКОШТОВНО, то в разі відмови від товару Ви зобов'язані будете сплатити вартість доставки товару в розмірі 80 грн. (ЦКУ §2 глава 54, ст. 702 п. 3).

Всі пересилання по Україні, в разі повернення товару, оплачуються покупцем. Згідно ЗУ про захист прав споживачів, з споживача стягується вартість кур'єрських послуг при доставці товар. Витяг із Закону України ст. 13, 15 (http://zakon0.rada.gov.ua/laws/show/1023-12/page2) "Про захист прав споживачів" (№ 1023-ХІІ від 01.01.2016 р) ,: "При відмові споживача від товару продавець повинен повернути йому грошову суму, сплачену споживачем за договором, за винятком витрат продавця на доставку від споживача повернутого товару, не пізніше ніж через десять днів з дня пред'явлення споживачем відповідної вимоги. ".
Поширення в нових форм продажів в роздрібній торгівлі отримали договори роздрібної купівлі-продажу товарів за зразками. Новий ЦКУ відгукується на ці форми торгового обслуговування споживачів положеннями коментованій статті. Зокрема, сторони можуть укласти договір купівлі-продажу на підставі ознайомлення покупця із зразком товару (за описом, каталогом, альбомом товарів і т. Д.) Тобто сучасні інтернет-магазини з продажем товару онлайн.
Просимо Вас звернути особливу увагу: всі фотографії товарів на нашому сайті зроблені в умови студійного освітлення і колір товару при висвітленні студійними софітами і "тьмяною лампочкою в коридорі" може значно відрізнятися.
Якщо з яких-небудь причин Вам доставили не той товар, який Ви замовили, то товар може бути повернений або обміняний без додаткової плати, за умови належного збереження товару і оригінальної упаковки.
Повернення і обмін товарів належної якості:
Уважно поставтеся до Вибору товару! Тому що, згідно з ГОСТ 31307: 2005 (http://vsegost.com/Catalog/34/3439.shtml) PS1554-99 зі змінами від 01.01.2007 «Білизна постільна. Загальні технічні умови », міждержавний стандарт поширюється на постільну білизну: підковдри, простирадла, наволочки, ковдри, подушки і наматрацники - ці товари відносяться до швейних виробів і не підлягають обміну та поверненню згідно ЗУ« Про захист прав споживачів »
Просимо Вас звернути особливу увагу: більшість товарів в нашому інтернет магазині не підлягають поверненню та обміну:
Доповнення N 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 07.12.2005 р N 1173-2005-п
ПЕРЕЛІК товарів належної якості, що не підлягають обміну (поверненню):
Продовольчі товари, лікарські препарати та засоби, предмети сан. гігієни
Непродовольчі товари:
швейні і трикотажні вироби
корсетні товари
парфюмерно-косметичні вироби
пір'яно-пухові вироби
дитячі іграшки м'які
дитячі іграшки гумові надувні
зубні щітки
мундштуки
апарати для гоління
помазки для гоління
гребінці, гребінці і щітки масажні
сурдини (для духових музичних інструментів)
скрипкові підборіддя
рукавички
тканини
тюлегардинні і мереживні полотна
килимові вироби метражні
білизна натільна
постільна білизна
панчішно-шкарпеткові вироби
вироби з натурального та штучного волосся (перуки)
товари для немовлят (пелюшки, соски, пляшечки для годування тощо)
(Перелік із змінами, внесеними згідно з Постановами КМ N 1173 (1173-2005-п) від 07.12.2005, Подушки, наматрацники, постільна білизна, пледи, ковдри, інші постільні приналежності відносяться до категорії "Швейні та трикотажні вироби".
ПРОСИМО ВАС З належною серйозністю підійти до вибору ТОВАРУ!
Якщо Ви придбали товар, керуючись недостовірною інформацією, якщо з часом виявилося, що придбаний товар не має необхідних Вам властивостей, зазначених в інформації про нього, Вам повинні відшкодувати ить збитки. Однак, якщо недостовірна інформація про товар не впливає на його властивості, збитки відшкодовані не повинні, Наприклад, Ви купили телевізор, в інформації про якому зазначено, що він виготовлений в Японії. Згодом з'ясувалося, що його збірка проводилася в Малайзії. Вам відшкодують вартість телевізора, зібраного в Малайзії, тільки якщо Ви доведете, що в результаті придбання телевізора, зібраного в Малайзії, Ви втратили будь-яких необхідних його властивостей.
Для уникнення подібних ситуацій, уточнюйте у наших консультантів ціну на момент покупки товару, що цікавлять Вас характеристики товару, країну виробника товару, країну де товар збирається і Готується (наприклад: якщо торгова марка виробника зареєстрована в Англії, то це не означає що товар вироблений саме там , заводи виробника можуть бути розкидані по всьому світу, і як наслідок місце розташування країни виробника і країни в якій виробляється товар не збігаються).
Просимо Вас звернути особливу увагу: більшість виробників товарів залишають за собою право вносити зміни в вироблені їм товари без попереднього повідомлення продавців продукції і кінцевих покупців товарів.
Made on
Tilda